Katedra aplikované hustologie
KAH
FSV UJOptimalisováno pro webovské prohlížeče
Tyto stránky se teprve připravují.
© Tomucha 1998-1999

Katedra aplikované hustologie

černý katedrál: Prof. HuDr. Tomáš Zvěřina, DrSc
zástupce katedrála: Doc. HUDr. Milena Zvěřinová, Dr. hc.

Varování:

Tyto stránky se svým obsahem vymykají běžné brutalitě komerčních televizních stanic. Pokud vám pohled na tekoucí střeva nedělá dobře, rozhodně tyto stránky nečtěte.
Může se vám stát, že na těchto stránkách narazíte na nějakou dobře míněnou radu, jak zvýšit svůj koeficient hustoty. Pokud této rady uposlechnete, je to jen vaše hloupost a vy z toho skončíte na Bulovce. Já odmítám nést za cokoliv odpovědnost.


Úvodní stránka katedry aplikované hustologie

Vážení a milí přátelé,

jménem černého katedrála, pana profesora Zvěřiny (tj. svým jménem), Vás vítám na stránkách katedry aplikované hustologie, která je součástí fakulty sociálních věd University Jorgenovy.

Již po mnoho let jsem se své okolí snažil přesvědčit o tom, že je možné být současně hustým a současně mírumilovným a slušným člověkem. Bohužel se mi tento úkol nepodařilo splnit. Moje okolí sice akceptovalo fakt, že jsem mírumilovný a slušný chlapec, ale jen málogdo pronikl do tajů mé hustoty.

A tak, když mi před nedávnem bylo nabídnuto místo šéfa katedry aplikované hustologie na FSV UJ, věděl jsem, že velké dny přicházejí, a že mám konečně příležitost ukázat světu jak moc jsem

DRSNEJ!